Česky
Sledujte nás:

Reo Ambulator - první instalace v České republice

Lázně Darkov prošly rozsáhlou rekonstrukcí. V rámci této rekonstrukce bylo na začátku roku v lázních nainstalováno několik přístrojů od BTL:: BTL-6000 TR-Therapy Elite, BTL-6000 SWT Power + High Intensity Laser 12 W, BTL Vanquish ME a BTL Protégé Intima. Mezi dalšími přístroji byl DreamWater Jet, ReoAmbulator s dětským modulem, Gloreha 2 Professional s dynamickou podporou paže (DAS) a Gloreha Professional.

Reo Ambulator je špičkové robotické zařízení pro obnovu chůze především u neurologických pacientů, či pacientů s posttraumatickým poškozením. Zařízení umožňuje velmi časnou a vysoce intenzivní rehabilitaci především pro pacienty po CMP nebo traumatickém poranění páteře.

novinky_instalace_darkov_1

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz