Česky
Sledujte nás:

Kontakty BTL

BTL zdravotnická technika, a.s. 

Makovského náměstí 2, 616 00 Brno

Provozovna a fakturační adresa: 
BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16 
162 00 Praha 6
IČ: 26884143
DIČ: CZ26884143

tel: 235 363 606 
fax: 270 005 206
GSM brána: 774 702 410, 411
mail: obchod@btl.cz

Zapsáno u Krajského soudu v Brně, spisová značka B 3889.
Bankovní účet:    
478546723/0300 ČSOB

Kde nás najdete

 

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Ředitel společnosti 

Zdeněk Kubeš
Tel: +420 777 920 282 I mail: kubes@btl.cz

Recepce

Tereza Benešová - obchodní asistentka
Tel: +420 235 363 606 I mail: obchod@btl.cz

 
     

Rehabilitace, lázně a wellness

Kardiologie
a spirometrie

Estetická medicína, gynekologie a urologie

     

Marek Hesoun - produktový specialista (R1)
Tel: +420 777 920 281 I mail: hesoun@btl.cz

Vladimír Roh - vedoucí balneologie (R2)
Tel: +420 777 920 284 I mail: roh@btl.cz 

Radovan Sedlář - produktový specialista (R3)
Tel: +420 777 920 280 I mail: sedlar@btl.cz

Dáriusz Boháč - produktový specialista (R4)
Tel: +420 777 920 283 I mail: bohac@btl.cz

Josef Machanec - produktový specialista (R5)
Tel: +420 777 920 286 I mail: machanec@btl.cz

Martin Smrček - produktový specialista (R6)
Tel: +420 777 920 285 I mail: smrcek@btl.cz 

Tomáš Svoboda - klinický specialista
Tel: +420 777 920 292 I mail: svoboda@btl.cz

Alexej Kolva - produktový specialista (K1)
Tel: +420 777 920 275 I mail: kolva@btl.cz

Vladimír Brandejs - produktový specialista (K2)
Tel: +420 777 920 273 I mail: brandejs@btl.cz

Radek Čáp - produktový specialista (K3)
Tel: +420 777 920 274 I mail: cap@btl.cz

Pavel Janata - produktový specialista
Tel: +420 773 920 299 I mail: janata@btl.cz

Petra Šimotová - klinický specialista
Tel: +420 773 920 298 I mail: simotova@btl.cz

 

SERVISNÍ ODDĚLENÍ, IT

Servisní oddělení

Servisní oddělení

IT oddělení

Recepce 
+420 270 002 412
servis@btl.cz
servisni formulář zde

   

Luboš Škorpík - vedoucí oddělení
mail: skorpik@btl.cz

Ladislav Šnejdar - rehabilitace, lasery
mail: snejdar@btl.cz

Martin Sihelský - speciální produkty, Exilis, Exilite, Kryolipo, autoclave, kardiologie, ergometrie, spirometrie, rázová vlna
mail: sihelsky@btl.cz

Petr Kuchyňka -  odborná údržba (BTL), diag. ultrazvuky, lymphastim
mail: kuchynka@btl.cz

Jakub B. Žižka - odborná údržba (BTK)
mail: zizka@btl.cz

Tomáš Karger - Morava a Slezsko
mail: karger@btl.cz

Jiří Krása - servis van a lehátek
mail: krasa@btl.cz

Ondřej Mašek - SW a instalace pro kardiologii
mail: masek@btl.cz 

Tomáš Hruška - SW a instalace pro kardiologii
mail: hruska@btl.cz

EKONOMICKÉ, MARKETING, SKLAD

Ekonomické oddělení

Marketing

E-shop, sklad

     

Účetní oddělení
mail: fakturace@btl.cz

Jan Domabyl
mail: domabyl@btl.cz

Petr Sidor
mail: sidor@btl.cz

SLOVENSKO

BTL Slovakia, s.r.o., K cintorínu 84/15, 010 04 Žilina www.btl.sk btl@btl.sk

International

BTL tel: +420 270 001 600 sales@btlnet.com
Cookies nám umožňují efektivně spravovat naše stránky a tím Vám poskytovat lepší služby. Prohlížením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Dozvědět se více