Česky
Sledujte nás:

Kontakty BTL

BTL ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA, A.S. 

Makovského náměstí 2, 616 00 Brno

Provozovna a fakturační adresa: 
BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16 
162 00 Praha 6
IČ: 26884143
DIČ: CZ26884143

tel: 235 363 606 
fax: 270 005 206
mail: obchod@btl.cz
ID datové schránky: 7uxc9e8

Zapsáno u Krajského soudu v Brně, spisová značka B 3889.
Bankovní účet:    
478546723/0300 ČSOB

vedení společnosti

 

Zdeněk Kubeš - ředitel společnosti
Tel: +420 777 920 282 I mail: kubes@btl.cz

Kristýna Stupková - obchodní asistentka
Tel: +420 235 363 606 I mail: obchod@btl.cz

ODDĚLENÍ REHABILITACE

REHABILITACE, LÁZNĚ & WELLNESS, SPORTOVNÍ MEDICÍNA

 

mapa_rhb_2019

Dáriusz Boháč - manažer pro významné zákazníky (R2, R3, R4)
Tel: +420 777 920 283 I mail: bohac@btl.cz

Josef Machanec - produktový a projektový specialista (R5)
Tel: +420 777 920 286 I mail: machanec@btl.cz

Martin Smrček - produktový a projektový specialista (R6)
Tel: +420 777 920 285 I mail: smrcek@btl.cz

František Vičar - produktový a projektový specialista (R6)
Tel: +420 777 920 267 I mail: vicar@btl.cz 

Radovan Sedlář - produktový specialista (R3)
Tel: +420 777 920 280 I mail: sedlar@btl.cz

Marek Hesoun - produktový specialista (R4, R6)
Tel: +420 777 920 281 I mail: hesoun@btl.cz

Vladimír Roh - vedoucí balneologie (R2)
Tel: +420 777 920 284 I mail: roh@btl.cz 

Tomáš Svoboda - klinický specialista - robotika
Tel: +420 773 920 292 I mail: svoboda@btl.cz

 

ODDĚLENÍ ORTOPEDIE

ČESKÁ REPUBLIKA

 

mapa_ort_2019

 

Jan Štorek - produktový specialista (ORT1)
Tel: +420 778 413 908 I mail: storek@btl.cz

Matúš Marko - produktový specialista (ORT2)
Tel: +420 778 413 911 I mail: marko@btl.cz

PRAHA

 

mapa_Praha_Ort_2019

 

Jan Štorek - produktový specialista (Praha ORT1)
Tel: +420 778 413 908 I mail: storek@btl.cz

Matúš Marko - produktový specialista (Praha ORT2)
Tel: +420 778 413 911 I mail: marko@btl.cz

ODDĚLENÍ KARDIOLOGIE & SPIROMETRIE

ČESKÁ REPUBLIKA

 

mapa_kardio_2019

 

Dan Kamenský - produktový specialista (K1 + Praha)
Tel: +420 777 920 277 I mail: kamensky@btl.cz

Václav Dvořáček - produktový specialista (K2 + Praha)
Tel: +420 777 920 273 I mail: dvoracek@btl.cz

Radek Čáp - produktový specialista (K3)
Tel: +420 777 920 274 I mail: cap@btl.cz

Tomáš Horák - produktový specialista (K4)
Tel: +420 778 413 909 I mail: horak@btl.cz 

PRAHA

 

mapa_Praha_Kardio_2019

 

Dan Kamenský - produktový specialista (Praha K1)
Tel: +420 777 920 277 I mail: kamensky@btl.cz

Václav Dvořáček - produktový specialista (Praha K2)
Tel: +420 777 920 273 I mail: dvoracek@btl.cz

ODDĚLENÍ ESTETICKÉ MEDICÍNY & GYNEKOLOGIE

ČESKÁ REPUBLIKA

 

mapa_est_2019

 

Pavel Janata - produktový specialista (E2 + Praha)
Tel: +420 773 920 299 I mail: janata@btl.cz

Alexej Kolva - produktový specialista (E1 + Praha)
Tel: +420 777 920 275 I mail: kolva@btl.cz

Petra Šimotová - klinický specialista
Tel: +420 773 920 298 I mail: simotova@btl.cz

PRAHA

 

mapa_Praha_Est_2019

 

Pavel Janata - produktový specialista (Praha E2)
Tel: +420 773 920 299 I mail: janata@btl.cz

Alexej Kolva - produktový specialista (Praha E1)
Tel: +420 777 920 275 I mail: kolva@btl.cz

SERVISNÍ ODDĚLENÍ

 

Vedoucí servisního oddělení

Luboš Škorpík
Tel: +420 777 920 262 I mail: skorpik@btl.cz

 

Recepce
 

Tel: +420 270 002 412, 774 702 411 
mail: servis@btl.cz I servisni formulář zde

 

BTL Call Centrum
 

Tel: +420 270 002 412
mail: servis@btl.cz

 

Praha - opravy

Vít Nováček 
kardiologie, estetická medicína, vany
Tel: 777 920 269 I mail: novacek@btl.cz

Ondřej Renza 
rehabilitace
Tel: 777 920 287 I mail: renza@btl.cz

 

Technici v Čechách

Jakub B. Žižka 
Praha + Východní Čechy 
Tel: 777 920 268 I mail: zizka@btl.cz

Patrik Mikulecký 
Mladoboleslavsko 
Tel: 777 920 264 I mail: mikulecky@btl.cz

Petr Klepáček 
Západní Čechy
Tel: 777 477 049 I mail: klepacek@btl.cz

Robert Vobr 
Jižní Čechy
Tel: 777 920 279 I mail: vobr@btl.cz

Lukáš Vrzáň 
Severní Čechy
Tel: 777 920 265 I mail: vrzan@btl.cz

 

Technici na Moravě

Jakub Matýsek 
Severní Morava
Tel: 773 920 297 I mail: matysek@btl.cz

Tomáš Karger 
Morava
Tel: 770 128 380 I mail: karger@btl.cz

IT

Ondřej Mašek - SW a instalace pro kardiologii
mail: masek@btl.cz 

EKONOMICKÉ, MARKETING, SKLAD

Ekonomické oddělení

Účetní oddělení
mail: fakturace@btl.cz

Marketing

Jan Domabyl
mail: domabyl@btl.cz

E-shop, sklad

Petr Sidor
mail: sidor@btl.cz

SLOVENSKO

BTL Slovakia, s.r.o., K cintorínu 84/15, 010 04 Žilina www.btl.sk btl@btl.sk

International

BTL tel: +420 270 001 600 sales@btlnet.com