Česky
Sledujte nás:

Výhody spolupráce se servisem BTL

V případě nutnosti servisního zákroku na přístrojích BTL zapůjčíme obratem zdarma náhradní přístroj, který můžete využívat, než se Vám vrátí z opravy ten Váš. Toto se vztahuje jak na záruční, tak na pozáruční servis.


RYCHLOST OPRAVY

Reakční doba při ohlášení opravy je 24 hodin. Protože jsme výrobci přístrojů BTL, máme dostatek náhradních dílů a nemusíme je objednávat ani v tuzemsku, ani v zahraničíTato skutečnost významně zvyšuje rychlost opravy.

ODBORNOST

Jako výrobce používáme originální diagnostické přístroje i originální náhradní díly. Vámi zakoupené přístroje BTL podléhají neustálé aktualizaci softwaru a používaných komponentů. S originálním servisem BTL máte jistotu, že Váš přístroj bude pravidelně aktualizován a vybavován pouze schválenými komponenty, které Váš přístroj nepoškodí.

ZKUŠENOST

Máme více než 25 let zkušeností se servisem přístrojů BTL. Dokážeme včasným odhalením závady předcházet nákladnějším opravám.

REGIONÁLNÍ POKRYTÍ

Protože máme v regionech vlastní proškolené servisní techniky – minimalizujeme Vaše cestovní náklady. Spojením více zakázek ve Vašem okolí automaticky snižujeme cenu za dopravu rozdělením mezi všechny zákazníky.

ŠIROKÝ ZÁBĚR

Protože vyrábíme a servisujeme velmi široké portfolio přístrojů, snižujeme Vaše servisní náklady. Servisní technici BTL jsou autorizováni pro opravy přístrojů mnoha dalších výrobců.

MNOŽSTEVNÍ SLEVY NA BTK

V případě většího množství přístrojů na BTK dáváme zajímavé množstevní slevy. Již za dva přístroje je sleva 10 %.

SLEVY NA NOVÉ PŘÍSTROJE

V rámci programu permanentních výhod nabízíme našim zákazníkům věrnostní slevy při nákupu nových přístrojů.

MONITOROVÁNÍ A AUTOMATICKÉ OBJEDNÁVÁNÍ TERMÍNŮ BTK

Hlídáme s Vámi termíny dalších kontrol. Pracovník servisu Vám včas zavolá a připomene, že se blíží termín další kontroly. Vyhnete se zbytečným pokutám.

KONTAKTY