Česky
Sledujte nás:

Výhody spolupráce se servisem BTL

V případě nutnosti servisního zákroku na přístrojích BTL posíláme obratem zdarma náhradní přístroj, který můžete využívat, než se vám vrátí z opravy ten váš. Toto se vztahuje jak na záruční, tak na po záruční servis.

 

BTL_web_Servis_vyhody_960x290

 

REGIONÁLNÍ POKRYTÍ

Máme servisní střediska v regionech ČR a tím snižujeme cestovní náklady.

RYCHLOST OPRAVY

Reakční doba při ohlášení opravy je 24 hodin. Protože jsme výrobci přístrojů BTL, máme dostatek náhradních dílů skladem, což významně snižuje dobu opravy.

ODBORNOST

Jako výrobce používáme originální diagnostické přístroje i originální náhradní díly. Vámi zakoupené přístroje BTL podléhají neustálé aktualizaci firmwaru a používaných komponentů. S originálním servisem BTL máte jistotu, že váš přístroj bude pravidelně aktualizován a vybavován pouze schválenými komponenty, které váš přístroj nepoškodí.

ZKUŠENOST

Máme více než 25 let zkušeností se servisem přístrojů BTL. Dokážeme včasným odhalením závady předcházet nákladnějším opravám.

ŠIROKÝ ZÁBĚR

Protože vyrábíme a provádíme servis  širokého portfolia přístrojů, snižujeme vaše servisní náklady. Servisní technici BTL jsou autorizováni pro opravy přístrojů mnoha dalších výrobců.

MNOŽSTEVNÍ SLEVY NA BTK

V případě většího množství přístrojů na BTK dáváme zajímavé množstevní slevy. Již za dva přístroje je sleva 10 %.

MONITOROVÁNÍ A AUTOMATICKÉ OBJEDNÁVÁNÍ TERMÍNŮ BTK

Hlídáme s vámi termíny dalších kontrol - pracovník servisu Vám včas zavolá a připomene, že se blíží termín další kontroly. Vyhněte se zbytečným pokutám.

CHCI OBJEDNAT SERVIS