Česky
Sledujte nás:

Výhody spolupráce se servisem BTL

V případě nutnosti servisního zákroku na přístrojích BTL zapůjčíme zdarma náhradní přístroj, který můžete využívat, než se Vám vrátí z opravy ten Váš. Toto se vztahuje jak na záruční, tak na po záruční servis.

 

BTL_web_Servis_vyhody_960x290

 

JSME VÁM NABLÍZKU

Máme servisní střediska v regionech ČR a tím snižujeme cestovní náklady. Naše servisní centra jsou v Plzni, Karlových Varech, Praze, Chrudimi, Jičíně, Olomouci a v Ostravě

RYCHLOST OPRAVY

Reakční doba při ohlášení opravy je 24 hodin. Protože jsme výrobci přístrojů BTL, máme dostatek náhradních dílů skladem, což významně snižuje dobu opravy.

ODBORNOST

Jako výrobce používáme originální diagnostické přístroje i originální náhradní díly. Vámi zakoupené přístroje BTL podléhají neustálé aktualizaci firmwaru a používaných komponentů. S originálním servisem BTL máte jistotu, že váš přístroj bude pravidelně aktualizován a vybavován pouze schválenými komponenty, které váš přístroj nepoškodí.

ZKUŠENOST

Máme více než 25 let zkušeností se servisem přístrojů BTL. Dokážeme včasným odhalením závady předcházet nákladnějším opravám.

ŠIROKÝ ZÁBĚR

Protože vyrábíme a provádíme servis  širokého portfolia přístrojů, snižujeme vaše servisní náklady. Servisní technici BTL jsou autorizováni pro opravy přístrojů mnoha dalších výrobců.

MNOŽSTEVNÍ SLEVY NA BTK

V případě většího množství přístrojů na BTK dáváme zajímavé množstevní slevy. Již za dva přístroje je sleva 10 %.

MONITOROVÁNÍ A AUTOMATICKÉ OBJEDNÁVÁNÍ TERMÍNŮ BTK

Hlídáme s vámi termíny dalších kontrol - pracovník servisu Vám včas zavolá a připomene, že se blíží termín další kontroly. Vyhněte se zbytečným pokutám.

CHCI OBJEDNAT SERVIS

 

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz