Česky
Sledujte nás:

Servisní oddělení

Nový zákon o zdravotních prostředcích

Vážení zákazníci,

V návaznosti na již hlášenou vyšší četnost kontrol prováděných SÚKL u poskytovatelů zdravotních služeb po zavedení nového zákona č. 268/2014 (SÚKL přebírá i některé kompetence ČOI) bychom vám chtěli nabídnout:

Rozšíření našich služeb – monitorování a automatické objednávání termínů pro provádění odborné údržby k jednotlivým zdravotnickým prostředkům (ZP) naším systémem eBTK. Tato služba je zcela bezplatná a zákazníkům přináší další významné úspory.

Odborná údržba (PBTK) bude automaticky prováděna v pravidelných intervalech (hlídáno naším systémem eBTK podle typu zařízení a data poslední údržby / prodeje) kvalifikovaným servisním pracovníkem splňujícím veškeré zákonné náležitosti. S pomocí eBTK se vy o nic nestaráte. Systém automaticky po první kontrole sjednotí termíny všech vámi používaných ZP a také je sjednotí se ZP požívanými jinými subjekty ve vašem okolí. Tím minimalizuje vaše následné (především dopravní) náklady na PBTK. Servisní technik vám vždy včas a dopředu zavolá, aby vás upozornil na končící platnost kontroly, a domluví se s vámi na následujícím postupu podle vašich potřeb.

Pro více informací klikněte sem.

BTL objednávka servisu

Objednávka servisu FOTONA

Podpora CardioPoint