Česky
Sledujte nás:

4 Technologie 4 jedinečné terapie

13.11. - 13.11.2019
BTL_events_workshop_4t_2019_960x100

 

Workshop je určen především pro lékaře a pracovníky z oboru rehabilitačního lékařství, sportovního lékařství, fyzioterapie, ortopedie, chirurgie, revmatologie, lázeňství i praktické lékaře.

 

SHOCKWAVE THERAPY

Terapie rázovou vlnou je unikátní neinvazivní řešení bolesti muskuloskeletální soustavy, zejména bolesti ramene, Achillovy šlachy, oblasti třísel, podkolenní šlachy, při potížích s „tenisovým loktem“ a „skokanským“ kolenem, ostruhou patní apod. Rozpouští vápenaté fibroblasty, zvyšuje produkci kolagenu, snižuje svalové pnutí, má analgetický efekt. Extrakorporální terapie rázovou vlnou je často používána ve fyzioterapii, ortopedii a sportovním lékařství.

HIGH INTENSITY LASER

BTL představuje první inteligentní automatický systém skenování laserem 4. třídy s nejvyšším výkonem a ideální vlnovou délkou. Díky nejvhodnější interakci s tkání umožňuje vlnová délka 1064 nm i ošetření hluboko ležících struktur.

SUPER INDUCTIVE SYSTEM

Princip SUPER INDUCTIVE SYSTEM (SIS) spočívá v intenzivním elektromagnetickém poli, které má pozitivní léčebné účinky na lidskou tkáň. Mezi hlavní léčebné účinky patří především úleva od bolesti, podpora hojení zlomenin, svalová relaxace, svalová stimulace a kloubní mobilizace.

TR-Therapy

BTL-6000 TR-Therapy (Targeted Radiofrequency Therapy - Selektivní radiofrekvenční terapie) distribuuje vysokofrekvenční elektromagnetické vlnění do požadované tkáně, což vede k selektivní tkáňové hypertermii. Nejčastější indikace: lokální svalové křeče, spoušťové body, bolesti svalů, záněty šlach, bolesti krční páteře a poúrazové otoky. Bezprostřední terapeutický účinek je pacientem okamžitě vnímán a přetrvává dlouho po terapii.

 

VYBERTE SPRÁVNÉ ŘEŠENÍ VE SPRÁVNÝ ČAS

TR-THERAPY skvěle působí u pacientů, kteří trpí bolestmi svalů, nebo svalovou únavou. S TR-THERAPY máte řešení ve vlastních rukách jak při léčbě svalového zranění, tak při relaxaci svalů.

VYSOKOVÝKONOVÝ LASER je první volbou pro odstranění bolesti. Urychluje regeneraci po operacích a zranění muskuloskeletálního systému. Nabídněte pacientům terapii, která jim uleví od bolesti a pomůže rychle se zotavit po zranění.

RÁZOVÁ VLNA je vaší odpovědí na všechny tendinopatie, kalcifikace a dlouhotrvající bolesti svalů a šlach. Dejte zelenou neinvazvní léčbě chronických, subakutních i v některých případech i akutních indikací.

SUPER INDUCTIVE SYSTEM je skvělou volbou pro ty, kteří vědí, že jeden problém má mnoho důvodů. Jedna terapie, která léčí široké spektrum symptomů od bolesti, svalové artrofie, až po kloubní blokaci nebo zlomeninu.

 

MÍSTO KONÁNÍ:

středa 13. listopadu 2019 – showroom BTL - CUBE, Evropská 178, 160 00, Praha 6

9:15 – 9:30 registrace
9:30 – 14:30 přednáška + praktická část

PŘEDNÁŠEJÍCÍ:

Petra Šimotová, DiS a Ing. Tomáš Svoboda

ÚČASTNICKÝ POPLATEK:

900 Kč

TÉMATICKÉ OKRUHY:

1) Přednáška

  • základní informace o terapiích
  • princip fungování terapie a její léčebné efekty
  • popsání klíčových parametrů terapií
  • popis aplikací
  • koncepce terapií

2) Předvedení přístroje

  • produkty a jejich vlastnosti

3) Praktická část

  • terapie v krocích
  • vliv klíčových parametrů na terapie
  • ukázky terapií

4) Použití v rehabilitační praxi

  • popis praktických zkušeností

 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

1) Vyplňte elektronický formulář.
2) Bude Vám zaslána faktura na účastnický poplatek ve výši 900 Kč.
3) Po připsání účastnického poplatku na náš účet je Vaše registrace ukončena


UPOZORNĚNÍ:

Workshopy jsou primárně určeny pro zákazníky, kteří pracují s přístroji BTL (nejsou pro technologie jiných značek). Aby naše akce byla dostatečně kvalitní, každý z účastníků si z ní odnesl nejen teoretické, ale i praktické poznatky, považujeme za vhodné omezit seminář na 30 účastníků. Proto doporučujeme vážným zájemcům přihlásit se co nejdříve, neboť po vyčerpání uvedeného limitu nebude možné žádné další uchazeče registrovat. Předpokladem pro konání workshopu je přihlášení minimálně 10 účastníků. O případném nenaplnění daného termínu budete informováni týden před workshopem.

Účastníci semináře budou mít jedinečnou příležitost seznámit se podrobně s nejnovějším přístrojem a zároveň si ho za velmi výhodných podmínek objednat!

BLIŽŠÍ INFORMACE:

777 920 284 - Vladimír Roh, e-mail: roh@btl.cz

Pro přihlášení vyplňte elektronický formulář.