Česky
Sledujte nás:

Servisní technik pro Prahu

Czech republic

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Co u nás budeš dělat:

  • Zajišťování servisu ve svěřeném regionu - Praha a okolí
  • Provádění pravidelné údržby a prohlídek zdravotnických přístrojů
  • Provádění oprav na dílně nebo u zákazníka
  • Poskytování technické podpory zákazníkům
  • Zodpovědnost za svěřené náhradní díly a technické vybavení
  • Vedení interní agendy
  • Objednávání náhradních dílů, komunikace s dodavateli v případě větších oprav

Co od Tebe očekáváme:

  • Minimálně OU v oblasti elektro či zdravotnické techniky
  • Praxe na pozici servisního technika je výhodou, techniky bez zkušeností zaškolíme
  • Osvědčení o absolvování zkoušky min. dle § 6 Vyhlášky č. 50/1978 není podmínkou
  • Znalost angličtiny na základní úrovni
  • Řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu cestovat

Co Ti firma nabízí:

  • Stabilní a různorodá práce v nadnárodní společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnocení a motivační bonusy s ohledem na výsledky
  • Příjemné pracovní prostředí v přátelském, pozitivně naladěném kolektivu
  • Nástup možný ihned

* povinné pole