Česky
Sledujte nás:

Obchodní zástupce pobočky v zahraničí

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme nového kolegu či kolegyni na obchodní pozici v segmentu estetické medicíny na jedné z našich zahraničních poboček.

Co u nás budete dělat:

  • Aktivně vyhledávat a získávat nové obchodní příležitosti  v dané zemi
  • Zajišťovat rozvoj a udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími klienty
  • Podílet se na rozvoji celé pobočky
  • Pravidelný reporting

Co od Vás  očekáváme:

  • Ochotu samostatně vycestovat a dlouhodobě pracovat v zahraničí
  • Výbornou znalost anglického jazyka, další jazyky vítány
  • Otevřenost a pozitivní přístup
  • Samostatnost, důslednost a schopnost dotahovat věci do konce
  • Proaktivní přístup, flexibilitu
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Ideálním kandidátem je pro nás člověk těsně po vysoké škole s cca 1 rokem zkušeností (obchod/marketing).

Co Vám  společnost nabízí:

  • Atraktivní platové podmínky
  • Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příjemné a mladý kolektiv

* povinné pole