Česky
Sledujte nás:

Asistentka

Czech republic

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Co bude Tvojí náplní práce:

  • Aktivní komunikace se zákazníky
  • Administrativní činnost (dopravní služba, faktury, aktualizace dokumentů apod.)
  • Zajištění chodu a agendy recepce
  • Odpovědnost za vzhled reprezentativních prostor
  • Plánování výjezdů (kalendářů) pro servisní techniky
  • Komunikace s ostatními pobočkami a dodavateli, vč. zahraničních dodavatelů

Pokud splňuješ následující, pak hledáme právě Tebe:

  • Zkušenost s prací na recepci výhodou
  • Základy práce na PC, uživatel MS Office - zejména MS Excel
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Mírně pokročilá znalost Aj slovem i písmem
  • Spolehlivost, samostatnost a týmový duch
  • Iniciativa, pozitivní přístup a příjemné vystupování
  • Schopnost rychle se učit, zvládání krizových situací a práce pod tlakem
  • Pečlivost a flexibilita

Co Ti nabízíme:

  • Profesní a osobní růst v expandující mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Přátelský tým kolegů, otevřenou komunikaci
  • Společenské a sportovní akce hrazené firmou

Jestli Tě tato nabídka zaujala, pošli prosím se CV také svoji aktuální fotografii. Děkujeme Ti!

* povinné pole