Česky
Sledujte nás:

Jarní workshopy BTL

BTL-6000 SWT / BTL-6000 HIL
BTL-6000 TRT / BTL-6000 SIS

Během dubna proběhly první letošní workshopy BTL. Začali jsme terapií rázovou vlnou, pak následoval workshop věnovaný vykokovýkonovému laseru a poslední workshop byl určený pro zájemce o přístroje BTL-6000 TRT a BTL-6000 SIS. Workshopy byly zaměřené nejen na teoretické informace o terapiích a přístrojích samotných, ale také na získání praktických zkušeností pod dohledem zkušených fyzioterapeutů (MUDr. Jiří Nedělka, MUDr. Miroslav Procházka, Mgr. Monika Házová a Ing. Tomáš Svoboda).  Workshopy probíhaly již tradičně v našem showroomu v CUBE.  

 

Všem účastníkům děkujeme za účast a přejeme krásné jarní dny.

BTL_novinky_workshopy_jaro_2018_360x266

 

Podívejte se na průběh workshopů:

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz