Česky
Sledujte nás:

FOTONA 2017

Laserový workshop a live demo

V sobotu 17. června 2017 proběhl v prostorách sídla BTL zatím největší workshop zaměřený na lasery Fotona. Přes 30 účastníků z České i Slovenské republiky mělo možnost poznat nové typy zákroků a nové násadce a skenery Er:YAG i Nd:YAG laserů laserových systémů SP Dynamis  a SP Spectro. V rámci gynekologických zákroků IntimaLase a IncontiLase se o své rozsáhlé zkušenosti podělil MUDr. Aleš Skřivánek,Ph.D z olomouckého G-CENTRA a provedl ošetření IncontiLase pomocí automatického skeneru G-Runner. Vůbec popvé byl představen i zákrok TightSculpting v praxi, včetně představení a použití skenerů L-Runner a T-Runner. Stejně zajímavá byla reálná demonstrace zákroku NightLase.

 

Za BTL děkujeme všem přítomným za účast a pozornost. Pro velký zájem plánujeme opakování této akce v druhé polovině roku.

BTL_novinky_workshop_FOTONA_2017_01

 

Jak workshop probíhal ...

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz