Česky
Sledujte nás:

BYLI JSME NA KARDIOLOGICKÉM SJEZDU

Vystavovali jsme na  XXVI. výročním sjezdu České kardiologické společnosti s mezinárodní účastí, který se konal ve dnech 6. - 9. května 2018. Letošní ročník měl velmi zajímavý program složený převážně z edukačních bloků navržených asociacemi a pracovními skupinami společnosti a vědeckými sděleními aktivních účastníků.

Návštěvníkům sjezdu jsme představili naši novinku, 12kanálové bezdrátové EKG, BTL FLEXI 12 EKG.
BTL FLEXI 12 EKG je 12kanálové bezdrátové EKG, které přináší množství uživatelských výhod pro provádění kardiologické diagnostiky. Vynikající signál umožní provádět přesné hodnocení záznamu jak v klidovém, tak v zátěžovém režimu EKG.  

Každým rokem se daří organizátorům překonávat tak již vysoko nasazenou laťku. Kongres je již řadu let na špičkové úrovni, ať už po stránce samotného odborného obsahu, ale také technického a organizačního zajištění či doprovodného programu.

 

Všem návštěvníkům děkujeme a těšíme se na XXVII. ročník.

BTL_novinky_Praktici_Zlin_2017_360x266

 

Podívejte se na fotky z Brna:

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz