Česky
Sledujte nás:

Česká modelka Veronika Kašáková
si chválí BTL UNISON


„Umím se jenom hezky nastavit, neukazuju to, co nechci, a naopak. Sociální sítě v tomhle trochu klamou, protože prezentujeme jen to, co prezentovat chceme. Ale s věkem přibývají partie, na kterých už se už nedá jednoduše zapracovat ani v posilovně. A mně dědičně, po mamince, otékají nohy a už jsem objevila i první známky celulitidy,"  vysvětluje Veronika.

„Nevyběhala jsem to, nevysportovala jsem to, tak jsem se začala zajímat i o jiné metody a byla jsem poctěna, když mě oslovil výrobce přístroje, který ještě v Česku nebyl uveden na trh, ale má výborné ohlasy ze Spojených států a v Anglii," rozhodla se bojovat neinvazivní metodou proti svým nedokonalostem.

„Vyzkoušela jsem to jako první v Čechách, a navíc je to velmi příjemná hodinová terapie, která opravdu nebolí, je to spíš příjemná masáž a opravdu to funguje. Výsledky jsem pak zhodnotila na dovolené, když je to z těch posledních fotek opravdu vidět. Problémy jako já má spousta žen, takže se není za co stydět, když si snažíme od svých nedokonalostí pomáhat," uzavírá Veronika.

Video s Veronikou si můžete pustit zde.

Co je to BTL UNISON?

Unikátní kombinace dvou ověřených a účinných technologií dělá z BTL UNISON první a jediný přístroj, který odstraňuje všech 5 hlavních příčin celulitidy najednou.

Více o této terapii najdete zde.

BTL_novinky_Veronika-Kasakova_360x498

 

Podívejte se, jak natáčení probíhalo:

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz