Česky
Sledujte nás:

Česká modelka Veronika Kašáková
si chválí BTL UNISON


„Umím se jenom hezky nastavit, neukazuju to, co nechci, a naopak. Sociální sítě v tomhle trochu klamou, protože prezentujeme jen to, co prezentovat chceme. Ale s věkem přibývají partie, na kterých už se už nedá jednoduše zapracovat ani v posilovně. A mně dědičně, po mamince, otékají nohy a už jsem objevila i první známky celulitidy,"  vysvětluje Veronika.

„Nevyběhala jsem to, nevysportovala jsem to, tak jsem se začala zajímat i o jiné metody a byla jsem poctěna, když mě oslovil výrobce přístroje, který ještě v Česku nebyl uveden na trh, ale má výborné ohlasy ze Spojených států a v Anglii," rozhodla se bojovat neinvazivní metodou proti svým nedokonalostem.

„Vyzkoušela jsem to jako první v Čechách, a navíc je to velmi příjemná hodinová terapie, která opravdu nebolí, je to spíš příjemná masáž a opravdu to funguje. Výsledky jsem pak zhodnotila na dovolené, když je to z těch posledních fotek opravdu vidět. Problémy jako já má spousta žen, takže se není za co stydět, když si snažíme od svých nedokonalostí pomáhat," uzavírá Veronika.

Video s Veronikou si můžete pustit zde.

Co je to BTL UNISON?

Unikátní kombinace dvou ověřených a účinných technologií dělá z BTL UNISON první a jediný přístroj, který odstraňuje všech 5 hlavních příčin celulitidy najednou.

Více o této terapii najdete zde.

BTL_novinky_Veronika-Kasakova_360x498

 

Podívejte se, jak natáčení probíhalo: