Česky
Sledujte nás:

Red Dot Design Award 2014

 

BTL získalo jedno z nejuznávanějších celosvětových ocenění za design zařízení pro fyzioterapii a estetickou medicínu. Kombinace revoluční technologie a konstrukce s nadčasovým moderním designem rehabilitačních přístrojů BTL-4000 Premium a BTL-6000 High Intensity Laser (stejně jako BTL-6000 SWT Topline a BTL-6000 Topline Lymphastim) přesvědčila 40členou porotu a vyhrála slavný Red Dot Product Design Award.

Vanquish, Protégé Intima a Protégé Elite získaly toto ocenění pro přístroje estetické medicíny.

.

Red-Dot-award_2014_v4_nd

RED DOT DESIGN AWARD
Red Dot Design Award je mezinárodní ocenění výrobku za design. Cenu uděluje Design Zentrum Nordrhein Westfalen v německém Essenu. Od roku 1955 je každoročně vybrána porota a vyhlašuje nejlepší návrhy ve 3 kategoriích. Vítězové jsou vyhlášeni  během velkého ceremoniálu a vítězné produkty jsou vystaveny v muzeu designu Red Dot, Zollverein Coal Mine Industrial Complex v Essenu.

BTL
Společnost BTL byla založena v roce 1993. V současné době je BTL jedním z největších světových výrobců zdravotnického a estetické zařízení. Naše společnost se specializuje ve třech různých segmentech tohoto trhu: fyzioterapii, kardiologii a estetické medicíně. 
Výrobky BTL pro fyzioterapii zahrnují elektroterapii, lasery, ultrazvuky a magnetoterapii. Naše nejnovější inovace jsou terapie rázovou vlnou, diatermie a vodoléčba. 
Oddělení BTL pro estetickou medicínu vyrábí nejmodernější technologie pro formování postavy, kožní utahování a redukci vrásek.

OCENĚNÉ ZAŘÍZENÍ PRO FYZIOTERAPII
BTL-4000 PREMIUM je zařízení pro elektroterapii, ultrazvuk a laser. BTL-6000 High Intensity Laser je revoluční technologie na základě ověřených medicínských principů. Neomezený prostup do hloubky tkáně díky maximálnímu výkonu až 12 W.

Tisková zpráva

OCENĚNÉ ZAŘÍZENÍ PRO ESTETICKOU MEDICÍNU
NovÉ PROTÉGÉ ELITE přináší trvalou redukci vrásek a omlazení pleti. PROTÉGÉ INTIMA přináší možnost modelace a zpevnění ženského vnějšího genitálu bez chirurgického zákroku a následného zvýšení sexuálního uspokojení. VANQUISH je revoluční selektivní vysokofrekvenční systém pro bezkontaktní neinvazivní odstranění tuku. Bezbolestná procedura a perfektní soulad s pacientem je ideální kombinací pro potřeby moderní klinické praxe..

Tisková zpráva

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz