Česky
Sledujte nás:

BTL UNISON

BUDOUCNOST V LÉČBĚ CELULITIDY

V sobotu 24. listopadu jsme v hlavním sídle BTL představili naši novou unikátní technologii pro léčbu celulitidy BTL UNISON. Byli jsme potěšeni účastí majitelů předních českých estetických klinik a odborníků, která svědčí o zájmu o novinky na estetickém trhu. Všichni zúčastnění měli jedinečnou možnost podrobně se seznámit s toutotechnologií a zároveň prakticky vyzkoušet ošetření BTL UNISON.

PROČ JE BTL UNISON UNIKÁTNÍ?

Unikátní kombinace dvou ověřených a účinných technologií dělá z BTL UNISON první a jediný přístroj, který odstraňuje všech 5 hlavních příčin celulitidy najednou.

PROČ ZVOLIT BTL UNISON?

Jediný přístroj, který řeší všech 5 hlavních příčin celulitidy s okamžitými viditelnými výsledky. Terapie není omezena BMI ani typem pokožky – každý je vhodným kandidátem. Kombinace silné tepelné a mechanické energie umožňuje ošetření všech druhů a stupňů celulitidy. Neinvazivní & bez rekonvalescence – takže se můžete vrátit k běžným denním aktivitám ihned po terapii.

Pro více informací to této technologii klikněte sem.

 

Všem děkujeme za účast :)

BTL_novinky_predstaveni_UNISON_krivky

 

Podívejte se, jak celá akce probíhala:

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz