Česky
Sledujte nás:

Podzimní rehabilitační workshopy BTL

JAK PROBÍHALY PODZIMNÍ REHABILTAČNÍ WORKSHOPY?

Koncem října a v první půli listopadu se konaly rehabilitační workshopy na vysokovýkonový laser a rázovou vlnu, TR-Therapy a Super Inductive System. Jak již mnozí z vás vědí, tak naše workshopy nejsou pouze o teorii, ale také při nich získáte praktické rady od zkušených terapeutů.

19. října - workshop SIS
První z workshopů byl věnovaný inovativní technologii BTL-6000 SUPER INDUCTIVE SYSTEM. Přednášející Mgr. Josef Urban seznámil účastníky s principem SUPER INDUCTIVE SYSTEM, který spočívá v intenzivním elektromagnetickém poli, které má pozitivní léčebné účinky na lidskou tkáň. Mezi hlavní léčebné účinky patří především úleva od bolesti, podpora hojení zlomenin, svalová relaxace, svalová stimulace a kloubní mobilizace.

2. listopadu - workshop HIL & SWT
V tomto termínu se konal kombinovaný seminář věnovaný vysokovýkonovému laseru a rázové vlně, který byl zaměřený nejen na teoretické informace o těchto metodách, ale také na získání praktických zkušeností pod dohledem zkušených terapeutů. Tento workshop byl co do počtu účastníků nejúspěšnější, dorazilo vás přes 30 a náš showroom praskal ve švech. Během workshopu jsme vám představili náš nový robotický laser BTL-6000 High Intensity Laser

13. listopadu - workshop 4T
Poprvé se konal workshop zaměření na 4 terapie - 4T a jak je co nejlépe mezi sebou kombinovat - BTL-6000 TR-Therapy, BTL-6000 Super Inductive System, BTL-6000 Shockwave Therapy a BTL-6000 High Intensity Laser. Workshop měl velký úspěch.

 

Všem přednášejícím (Petra Šimotová, MUDr. Jiří Nedělka, Mgr. Josef Urban a Ing. Tomáš Svoboda) a účastníkům děkujeme a budeme se těšit na jaře v roce 2020 

 

Podívejte se na pár fotek s podzimních workshopů: