Česky
Sledujte nás:

Podzimní rehabilitační workshopy BTL

JAK PROBÍHALY PODZIMNÍ REHABILTAČNÍ WORKSHOPY?

Koncem října a v první půli listopadu se konaly rehabilitační workshopy na vysokovýkonový laser a rázovou vlnu, TR-Therapy a Super Inductive System. Jak již mnozí z vás vědí, tak naše workshopy nejsou pouze o teorii, ale také při nich získáte praktické rady od zkušených terapeutů.

19. října - workshop SIS
První z workshopů byl věnovaný inovativní technologii BTL-6000 SUPER INDUCTIVE SYSTEM. Přednášející Mgr. Josef Urban seznámil účastníky s principem SUPER INDUCTIVE SYSTEM, který spočívá v intenzivním elektromagnetickém poli, které má pozitivní léčebné účinky na lidskou tkáň. Mezi hlavní léčebné účinky patří především úleva od bolesti, podpora hojení zlomenin, svalová relaxace, svalová stimulace a kloubní mobilizace.

2. listopadu - workshop HIL & SWT
V tomto termínu se konal kombinovaný seminář věnovaný vysokovýkonovému laseru a rázové vlně, který byl zaměřený nejen na teoretické informace o těchto metodách, ale také na získání praktických zkušeností pod dohledem zkušených terapeutů. Tento workshop byl co do počtu účastníků nejúspěšnější, dorazilo vás přes 30 a náš showroom praskal ve švech. Během workshopu jsme vám představili náš nový robotický laser BTL-6000 High Intensity Laser

13. listopadu - workshop 4T
Poprvé se konal workshop zaměření na 4 terapie - 4T a jak je co nejlépe mezi sebou kombinovat - BTL-6000 TR-Therapy, BTL-6000 Super Inductive System, BTL-6000 Shockwave Therapy a BTL-6000 High Intensity Laser. Workshop měl velký úspěch.

 

Všem přednášejícím (Petra Šimotová, MUDr. Jiří Nedělka, Mgr. Josef Urban a Ing. Tomáš Svoboda) a účastníkům děkujeme a budeme se těšit na jaře v roce 2020 

 

Podívejte se na pár fotek s podzimních workshopů:

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz