Česky
Sledujte nás:

UŽIVATELSKÝ RÁDCE PRO
KARDIOLOGII & SPIROMETRII

31. března 2021

 

Vážení přátelé!

Velice si vážíme vaší spolupráce a zejména loajality vůči naší firmě. Jsme tvůrci mnoha řešení a záleží nám na tom, abyste mohli využívat všechny možnosti v maximální možné míře. Proto jsme pro vás připravili nový tip webináře, nazvaný "Uživatelský rádce"

BTL_news_webinar_Poradce-kardio_960x332

 

Měsíčně budeme evidovat vaše dotazy, týkající se použití našich řešení. Každou poslední středu v měsíci budeme pak tyto dotazy, v on-line webináři, zodpovídat. Tzn. bude možné komunikovat živě, pokládat např. doplňující otázky nebo vyslechnout dotazy či tipy od ostatních uživatelů. Náš tým aplikačních specialistů a produktových manažerů vám je nyní plně k dispozici.

Jak na to?

Vaše dotazy prosíme zasílejte prostřednictvím e-mailu na uzivatelskedotazy@btlnet.com 

Odkaz pro připojení budeme pravidelně aktualizovat zde a také prostřednictvím sociálních sítí www.facebook.com/BTLZT 

Co dělat, pokud mi nevyhovuje čas webináře? Každý webinář bude nahrávám a po jeho skončení vám bude zaslán záznam. Stačí se jen zaregistrovat. Na složitější dotazy budeme také odpovídat písemnou formou.

Tato služba se týká výhradně uživatelských dotazů. Pokud potřebujte vyřešit technické problémy obraťte se prosím na naše servisní oddělení buď telefonicky: +420 777 920 296 nebo e-mailem servis@btl.cz.

Technická podpora pro SW platformu BTL CardioPoint: +420 773 920 295 e-mail: kicura@btl.cz.
 

Kardio tým BTL ❤️