Česky
Sledujte nás:

UŽIVATELSKÝ RÁDCE PRO
KARDIOLOGII & SPIROMETRII

29. dubna 2021

 

Vážení přátelé!

Záleží nám na tom, abyste mohli využívat všechny naše možnosti v maximální možné míře. Proto jsme pro vás připravili nový tip webináře, nazvaný "Uživatelský rádce"

BTL_news_webinar_Poradce-kardio_960x332

 

Měsíčně budeme evidovat vaše dotazy, týkající se použití našich řešení. Každou poslední středu v měsíci budeme pak tyto dotazy, v on-line webináři, zodpovídat. Tzn. bude možné komunikovat živě, pokládat např. doplňující otázky nebo vyslechnout dotazy či tipy od ostatních uživatelů. Náš tým aplikačních specialistů a produktových manažerů vám je nyní plně k dispozici.

Jak na to?

Vaše dotazy prosíme zasílejte prostřednictvím e-mailu na uzivatelskedotazy@btlnet.com 

Odkaz pro připojení budeme pravidelně aktualizovat zde a také prostřednictvím sociálních sítí www.facebook.com/BTLZT 

Co dělat, pokud mi nevyhovuje čas webináře? Každý webinář bude nahrávám a po jeho skončení vám bude zaslán záznam. Stačí se jen zaregistrovat. Na složitější dotazy budeme také odpovídat písemnou formou.

Tato služba se týká výhradně uživatelských dotazů. Pokud potřebujte vyřešit technické problémy obraťte se prosím na naše servisní oddělení buď telefonicky: +420 777 920 296 nebo e-mailem servis@btl.cz.

Technická podpora pro SW platformu BTL CardioPoint: +420 773 920 295 e-mail: kicura@btl.cz.
 

Kardio tým BTL ❤️

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz