Česky
Sledujte nás:

NOVÁ TECHNOLOGIE

Výkonový Indukční Systém (SUPER INDUCTIVE SYSTEM) využívá léčebné účinky vysokoindukčního pole. Toto elektromagnetické pole, tvořené v blízkosti cívky umístěné v aplikátoru interaguje s ošetřovanou tkání. Mezi stěžejní efekt terapie patří úleva od bolesti a dále podpora kloubní mobilizace, myostimulační efekt, podpora hojení zlomenin a svalová relaxace.

ÚLEVA OD BOLESTI

Široká škála frekvenčních modulací umožňuje víceúrovňové ovlivnění bolesti. Dle zvolené frekvence jsme schopni ovlivňovat vnímání bolesti přes mechanismus endorfinové a vrátkové teorie tlumení bolesti, či teorie kódů.

 

Snížení bolesti před a po 5 až 10 terapiích pomocí Výkonového Indukčního Systému je znározněna na vizuální analogové stupnici. 87 % pacientů potvrzuje pozitivní efekt. * 

* KAZALAKOVA, Krasimira, Prof. Repetetive Peripheral Magnetic Stimulation as Pain Management Solution in Muskuloskeletal and neurological disorders - A Pilot Study. Pirogov Hospital.
BTL_news_BTL-6000_SIS_356x600

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz