Česky
Sledujte nás:

EURO 2016

Je pro nás čest být podporou českému národnímu fotbalovému týmu a poskytnout jim to nejlepší z BTL technologií na EURO 2016.

24 soutěžících týmů. 6 skupin. 10 stadiónů, 10 měst. 15. ročník UEFA Evropského šampionátu v mužském fotbale se letos uskuteční ve Francii.

Doprovázet český národní fotbalový tým na jejich cestě za úspěchem budou ty nejlepší technologie z BTL. Rychlou regeneraci po trénincích a načerpání sil na další zápas zajišťuje fotbalistům náš přístroj BTL Vysokovýkonový laser. Kombinace masáže a terapie přístrojem BTL TR-Therapy pomáhá uvolňovat svaly po náročném zápase. 

Léčba a prevence je nedílnou součástí tvrdého tréninku našich reprezentantů. Jsme hrdí, že naše přístroje BTL Vysokovýkonový laser a TR-Therapy pomáhají regenerovat jejich tělo a pomáhat tak ke zlepšení jejich výkonu.

Držíme našim fotbalistům palce!

BTL_EURO2016_logo
BTL_novinky_euro2016_946x644

 

Přístroje BTL a naši reprezentanti:

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz