Česky
Sledujte nás:

LASER FOTONA ŽIVĚ V KARLOVÝCH VARECH

V rámci III. konference ČGPS JEP a SGPS SLS, která se letos konala v Karlových Varech v hotelu Thermal, proběhl 9.června velmi zajímavý workshop na téma Novinky v neinvazivním ošetření lehké a střední stresové inkontinence moči pod vedením MUDr. Aleše Skřivánka a MUDr. Oldřicha Šottnera

Účastníkům workshopu byl nejprve poutavým způsobem přednesen časový vývoj a metody léčby inkontinence, který vyústil v představení originální metody IncontiLase, erbiového laseru Fotona Dynamis. MUDr. Skřivánek prezentoval své bohaté zkušenosti s ošetřením více než 250 pacientek. 

V druhé části workshopu Live demo bylo provedeno ošetření IncontiLase, kde pan doktor poprvé představil celoskleněné kompaktní aplikační spekulum MClear. Nový aplikátor výrazně zjednodušuje a zrychluje pracovní postup a usnadňuje následnou desinfekci nástrojů a laserových koncovek. 

Zájemci o video prosím pište na: janata@btl.cz 

Na závěr bychom rádi poděkovali všem účastníkům workshopu, MUDr. Skřivánkovi, MUDr. Šottnerovi a celému organizačnímu týmu. Vládla zde velmi příjemná a přátelská atmosféra.

 

Budeme se těšit na nové setkání při představování dalších novinek.

Tým BTL

BTL_prednaska_Skrivanek_KV