Česky
Sledujte nás:

BTL na MEDICA 2017 v novém designu

DÜSSELDORF, NĚMECKO

13.-16. listopad

MEDICA je největší světovou zdravotnickou výstavou, která se každoročně koná v Düsseldorfu. I letos jsme se účastnili této jedinečné události.

S účastí více než 5 100 společností ze 70 zemí v 17 halách je MEDICA největším lékařským veletrhem na světě. Představuje křižovatku, kde se setkávají přední odborníci z oblasti obchodu, výzkumu i zdravotní péče. Účast na této události je výjimečnonou příležitostí setkat se s našimi partnery a zákazníky, jako jste Vy.

Letos jsme s Vámi mohli sdílet naše nejnovější produkty v oboru kardiologie a fyzioterapie. Ve fyzioterapii to byl Super Inductive System, TR-Therapy a CP-MotionTM.

Kardiologie se pak soustředila převážně na tři přístroje - BTL CardioPoint-NET, který zjednodušuje přenos dat z EKG v jakémkoli zdravotnickém zařízení, modul SDS (Sudden Death Screening) a CPET.

Děkujeme, že jste nás navštívili a těšíme se, že se s Vámi udivíme zase příští rok!

 

PODÍVEJTE SE NA FOTOGALERII Z MEDICA 2017:

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz