Česky
Sledujte nás:

MEDICA 2015 - děkujeme za náštěvu

Děkujeme, že jste nás navštívili na MEDICA 2015 v Düsseldorfu, Německo.

Stejně tak, jako každý rok, i letos se BTL podílelo na největší světové události ve zdravotnictví - MEDICA 2015. Představili jsme naše nejnovější technologie v oblasti fyzioterapie, kardiologie a estetiky.

Chtěli bychom poděkovat všem, kdo nás navštívil na našem stánku v Düsseldorfu. Je pro nás velkým potěšením sdílet naše znalosti, představovat nejnovější technologické inovace a navazovat nové cenné kontakty. Upřímně doufáme, se vám MEDICA 2015 líbila, stejně jako nám a těšíme se na sektání na MEDICA 2016.

Medica_logo6
BTL_Medica_2015_all_corp

 

Podívejte se na Medica 2015:

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz