Česky
Sledujte nás:

Jarní workshopy BTL

TAKOVÉ BYLY JARNÍ REHABILTAČNÍ WORKSHOPY

Během dubna a května se konaly tradiční jarní workshopy, které byly zaměřené na naše technologie: vysokovýkonový laser, TR-Therapy + Super Inductive System a rázovou vlnu. Naše workshopy jsou nejen o teorii, ale také při nich získáte praktické rady od zkušených terapeutů.

6. dubna - workshop HIL
V uvedeném termínu proběhl seminář věnovaný využití vysokovýkonového laseru BTL-6000 High Intensity Laser v rehabilitační praxi a ortopedii, zaměřený nejen na teoretické informace o této metodě, ale také na získání praktických zkušeností přímo s přístrojem.

4. května - workshop TRT & SIS
V tomto termínu se konal kombinovaný seminář věnovaný radiofrekvenční terapii pro selektivní ovlivnění tkáně a výkonovému indukčnímu systému, který byl zaměřený nejen na teoretické informace o těchto metodách, ale také na získání praktických zkušeností pod dohledem zkušených terapeutů.

11. května - workshop SWT
Jako poslední byl seminář věnovaný extrakorporální terapii rázovou vlnou BTL-6000 (5000) SWT, zaměřený nejen na teoretické informace o této metodě, ale také na získání praktických zkušeností přímo s přístrojem. Seminář byl určen především pro lékaře a pracovníky z oboru ortopedie, chirurgie, revmatologie, rehabilitace, lázeňství a praktické lékaře.

 

Všem přednášejícím (Mgr. Monika Házová, Petra Šimotová, MUDr. Jiří Nedělka, MUDr. Miroslav Procházka a Ing. Tomáš Svoboda) a účastníkům děkujeme a budeme se těšit na podzim 

 

Podívejte se, jak naše workshopy probíhaly: