Česky
Sledujte nás:

Jarní workshopy BTL

TAKOVÉ BYLY JARNÍ REHABILTAČNÍ WORKSHOPY

Během dubna a května se konaly tradiční jarní workshopy, které byly zaměřené na naše technologie: vysokovýkonový laser, TR-Therapy + Super Inductive System a rázovou vlnu. Naše workshopy jsou nejen o teorii, ale také při nich získáte praktické rady od zkušených terapeutů.

6. dubna - workshop HIL
V uvedeném termínu proběhl seminář věnovaný využití vysokovýkonového laseru BTL-6000 High Intensity Laser v rehabilitační praxi a ortopedii, zaměřený nejen na teoretické informace o této metodě, ale také na získání praktických zkušeností přímo s přístrojem.

4. května - workshop TRT & SIS
V tomto termínu se konal kombinovaný seminář věnovaný radiofrekvenční terapii pro selektivní ovlivnění tkáně a výkonovému indukčnímu systému, který byl zaměřený nejen na teoretické informace o těchto metodách, ale také na získání praktických zkušeností pod dohledem zkušených terapeutů.

11. května - workshop SWT
Jako poslední byl seminář věnovaný extrakorporální terapii rázovou vlnou BTL-6000 (5000) SWT, zaměřený nejen na teoretické informace o této metodě, ale také na získání praktických zkušeností přímo s přístrojem. Seminář byl určen především pro lékaře a pracovníky z oboru ortopedie, chirurgie, revmatologie, rehabilitace, lázeňství a praktické lékaře.

 

Všem přednášejícím (Mgr. Monika Házová, Petra Šimotová, MUDr. Jiří Nedělka, MUDr. Miroslav Procházka a Ing. Tomáš Svoboda) a účastníkům děkujeme a budeme se těšit na podzim 

 

Podívejte se, jak naše workshopy probíhaly:

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz