Česky
Sledujte nás:

Gloreha 2 v Thomayerově nemocnici

V pátek 22.1.2016 proběhla instalace robotického zařízení GLOREHA 2 PROFESSIONAL na geriatrickém oddělení Thomayerovy nemocnice v Praze.

Přístroj je určený pro pacienty rehabilitačního a geriatrického oddělení. Ergoterapeuti, kteří byli při instalaci vyškoleni, si ovládání přístroje rychle osvojili a jsou připraveni používat Glorehu při rehabilitaci pacientů. 

GLOREHA je ideální nástroj pro terapii ruky. Může být použit v kterékoli fázi rehabilitace úkoly a protokoly podle individuálních potřeb pacienta. Lehká a komfortní rukavice umožňuje pacientovi zcela svobodný pohyb pro realizaci různorodých cvičení v libovolných pozicích ruky.

novinky_instalace_gloreha2_2

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz