Česky
Sledujte nás:

Podporovali jsme český a portugalský národní tým na EURO 2016

Francie

Jsme hrdí, že jsme mohli pomoci české a portugalské fotbalové reprezentaci během EURO 2016, které se konalo od 10. června do 10. července. To nejlepší z technologií BTL pomáhalo hráčům rehabilitovat po náročných zápasech.

BTL High Intensity Laser a BTL TR-Therapy se ukázaly být účinné při prevenci, rychlé regeneraci a léčbě akutních poruch. Hráči se díky tomu mohli lépe připravovat na další důležité zápasy, až k postupu do finále.

Martin Janoušek, fyzioterapeut české fotbalové reprezentace, potvrdil účinnost vysokovýkonového laseru a TR-Therapy: "Jsme rádi, že jsme mohli využívat přístroje od společnosti BTL. Jejich užití je široké a pomáhali nám jak v preventivní péči, tak v případě akutních zdravotních problémů hráčů a realizačního týmu."

Děkujeme českému a portugalskému národnímu týmu, že si vybrali to nejlepší z rehabilitačních přístrojů BTL, které jim pomáhali se připravovat a regenerovat během Euro 2016!

Podívejte se, jak terapie probíhaly.

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz