Česky
Sledujte nás:

Byli jsme na Medica 2016

Düsseldorf – Germany

Více než 5.000 vystavovatelů z 70 zemí v 17 halách představovalo nejnovější technologie v 7 hlavních produktových kategoriích. Děkujeme vám za návštěvu našeho stánku na MEDICA 2016 v Düsseldorfu.

Tak jako každý rok, i letos jsme se zúčastnili Medica, jednoho z největších světových veletrhů medicíny a zdravotnické techniky. Představili jsme naše nejnovější technologie v oboru fyzioterapie, kardiologii a estetiky. Tento rok jste měli možnost vyzkoušet nejmodernější technologii v našem portfoliu fyzioterapie - BTL Super Inductive System. Představili jsme jedinečný nástroj pro prevenci náhlé srdeční zástavy - modul Sudden Death Screening, který je součástí platformy BTL CardioPoint®. Jako další novinka v kardiologii byl prezentován CPET (kardiopulmonální zátěžový test), který poskytuje uživateli přesné hodnoty vývoje tréninkového procesu v rámci sportovní medicíny, nebo intolerance na zátěž v rámci kardiopulmonální diagnostiky.

Jsme potěšeni, že Vám můžeme stále přinášet nové a nové technologie. Medica je  příležitost k navázání nových partnerství a setkání s významnými zákazníky. Vážíme si Vaší důvěry a doufáme, že se Vám Medica 2016 líbila stejně jako nám. Těšíme se na příští rok!

Podívejte se na fotky z Medica 2016: