Česky
Sledujte nás:

Byli jsme na Medica 2016

Düsseldorf – Germany

Více než 5.000 vystavovatelů z 70 zemí v 17 halách představovalo nejnovější technologie v 7 hlavních produktových kategoriích. Děkujeme vám za návštěvu našeho stánku na MEDICA 2016 v Düsseldorfu.

Tak jako každý rok, i letos jsme se zúčastnili Medica, jednoho z největších světových veletrhů medicíny a zdravotnické techniky. Představili jsme naše nejnovější technologie v oboru fyzioterapie, kardiologii a estetiky. Tento rok jste měli možnost vyzkoušet nejmodernější technologii v našem portfoliu fyzioterapie - BTL Super Inductive System. Představili jsme jedinečný nástroj pro prevenci náhlé srdeční zástavy - modul Sudden Death Screening, který je součástí platformy BTL CardioPoint®. Jako další novinka v kardiologii byl prezentován CPET (kardiopulmonální zátěžový test), který poskytuje uživateli přesné hodnoty vývoje tréninkového procesu v rámci sportovní medicíny, nebo intolerance na zátěž v rámci kardiopulmonální diagnostiky.

Jsme potěšeni, že Vám můžeme stále přinášet nové a nové technologie. Medica je  příležitost k navázání nových partnerství a setkání s významnými zákazníky. Vážíme si Vaší důvěry a doufáme, že se Vám Medica 2016 líbila stejně jako nám. Těšíme se na příští rok!

Podívejte se na fotky z Medica 2016:

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz