Česky
Sledujte nás:

BTL-4000 Smart & Premium
bylo schváleno FDA

BTL-4000 Smart & Premium pro elektroterapii, ultrazvukovou terapii a laserovou terapii získalo povolení od FDA. Tento unikátní kompaktní systém je určený především k léčbě bolesti pohybového aparátu. Terapie ovlivňují ošetřené tkáně ve všech fázích od akutních po chronické a mají velký význam v průběhu procesu hojení.

Díky vynikajícím parametrům a širokému sortimentu aplikátorů, včetně revolučního HandsFree SonoTMje tato řada ideální volbou pro jakoukoliv profesionální praxi. Bezobslužný aplikátor HandsFree SonoTM je stacionární aplikátor se zabudovanou technologií rotujícího pole. Tato jedinečná technologie přináší větší pohodlí pro vaše pacienty a zároveň šetří provozovateli cenný čas tím, že nezatěžuje obsluhu.

Povolení od FDA dokazuje, že BTL-4000 Smart & Premium je nedílnou součástí účinné léčby bolesti a poruch pohybového aparátu. Inovativní přístup k terapiím je nezbytnou součástí pokroku ve vývoji zdravotnického zařízení.

BTL-4000_Premium_unit_top_image_2-3-tc

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz