Česky
Sledujte nás:

VAŠE POMOCNÁ RUKA PRO PLICNÍ REHABILITACI

BTL-6000_Super_Inductive_System_Elite_pl

BTL-6000 Super Inductive System

  • Špičková technologie založená na elektromagnetickém poli s vysokou intenzitou a díky lichoběžníkové amplitudové modulaci vyvolává intenzivní, ale přesto jemné, kontrakce dýchacích svalů
  • Posílení bránice, mezižeberních svalů a zvýšení prokrvení v oblasti hrudníku
  • Úleva od bolesti, uvolnění zablokovaných kloubů, podpora hojení zlomenin, relaxace nebo posílení svalů
Produkty

Princip terapie

Princip terapie Super Inductive System (SIS) je založen na neurofyziologické reakci zvané akční potenciál.

 

BTL-6000_SIS_Pulmonary_960x500_v2

První rehabilitační post-covid centrum v Evropě

BTL_Blog_Article-2-banner_EN100_small1

 

Většina lidí, kteří se nakazí koronaviem (COVID-19), se uzdraví. Přibližně 10–15 % nakažených může mít těžší průběh a u dalších 5 % může být průběj kritický. Lidé s těžkou infekcí COVID-19 trpí nízkou hladinou kyslíku v krvi. Pacienti s dýchacími obtížemi kvůli viru mohou mít zhoršenou funkci plic, které nebudou schopny správně rozvádět kyslík po těle.

Plicní rehabilitace je první volbou pro lidi, kteří mají sníženou respirační kapacitu plic. V Polsku bylo otevřeno první evropské rehabilitační post-covid centrum, které využívá technologii BTL Super Inductive System.

„Moji spolupracovníci z ministerstva zdravotnictví a ministerstva vnitra mi řekli, že toto je první v Evropě, ale raději říkám jedno z prvních rehabilitačních center v Evropě,“ řekl premiér Mateusz Morawiecki.

„V rámci projektu bude provedena rehabilitace dýchacího systému po COVID-19, která zcela sníží účinky onemocnění a zlepší kvalitu funkce plic po infekci“ - uvedl zástupce centra.

Lékařské zařízení má 60 lůžek a je vybaveno plicní technologií BTL: Super Inductive System je špičková technologie založená na elektromagnetickém poli s vysokou intenzitou, vyvolávající intenzivní, ale jemné kontrakce dýchacích svalů. Cílem plicní rehabilitace pomocí Super Inductive System je posílení bránice, mezižeberních svalů a zvýšení krevního oběhu v hrudní oblasti.

Inovativní rehabilitační program zahrnuje 3týdenní pobyt v post-covid centru. Paní Yvona Ryndak je jednou z prvních pacientek, které dokončily pilotní rehabilitační program po COVID-19, její zkušenosti můžete sledovat ve videu:

Výuková videa a záznam webináře Využití SIS v respirační rehabilitaci

Respirační onemocnění mohou negativně ovlivnit  kapacitu plic vašich pacientů.

Plicní rehabilitace je první volbou, kterou můžete vyzkoušet, pokud mají vaši pacienti sníženou kapacitu plic! Věděli jste, že Super Inductive System je špičková technologie založená na elektromagnetickém poli s vysokou intenzitou a díky lichoběžníkové amplitudové modulaci vyvolává intenzivní, ale přesto jemné, kontrakce dýchacích svalů?

Navíc je Super Inductive System dokonalým nástrojem nejen pro plicní rehabilitaci, ale také pro úlevu od bolesti, uvolnění zablokovaných kloubů, podpora hojení zlomenin, relaxace nebo posílení svalů a další.

Webinář Využití Super Inductive System v respirační rehabilitaci

Tento webinář byl věnován tomu, jak lze ovlivnit určité spirometrické parametry respirační rehabilitace pomocí stimulace nádechových a výdechových svalů přístrojem Super Inductive System. Zaměřili jsme se na mechanismu účinku působení intenzivního pulzního elektromagnetického pole na svalovou tkáň odpovědnou za správný dechový vzorec. Také jsme se podívali na konkrétní doporučení, jak správně kombinovat fyzikální terapii s již zavedenými postupy aktivace dýchacích svalů.

 

BTL-6000_SIS_therapeutic-videos_960x122

 

NEZÁVISLÉ KLINICKÉ STUDIE

Cílem plicní rehabilitace pomocí Super Inductive System je posílení bránice, mezižeberních svalů a zvýšení prokrvení v oblasti hrudníku. SIS vyvolá u pacientů intenzivní, ale přesto jemné kontrakce dýchacích svalů.
 

Účinky Super Inductive System byly klinicky testovány v nezávislých studiích. Studie vám rádi zašleme.

 

BTL-6000_SIS_STUDY_1_300x425_v2
BTL-6000_SIS_STUDY_2_300x425
BTL-6000_SIS_STUDY_4_300x425

UKÁZKA APLIKACÍ