Česky
Sledujte nás:

PLICNÍ REHABILITACE

_BTLCares_img9

SUPER INDUCTIVE SYSTEM

Super Inductive System je špičková technologie založená na elektromagnetickém poli s vysokou intenzitou a díky lichoběžníkové amplitudové modulaci vyvolává intenzivní, ale přesto jemné, kontrakce dýchacích svalů. Super Inductive System posiluje bránici, mezižeberní svaly a zlepšuje oběh krve v oblasti hrudníku.

MUDr. Miloš Barna z Barna Medical hovoří o post-covidové léčbě s využitím Super Inductive System.

_BTLCares_img10

VYSOKOVÝKONOVÝ LASER & ROBOTICKÝ SCANNING SYSTÉM

VYSOKOVÝKONOVÝ LASER & ROBOTICKÝM SCANNING SYSTÉM je bezobslužná terapie, kterou lze použít k plicní rehabilitaci za účelem odstranění důsledků plicního onemocnění jako bolesti zad a hrudníku, bolesti svalů a spazmy kvůli neefektivním dechovým vzorcům.

Unikátní kombinace 30 W výkonu a vlnové délky 1 064 nm umožňuje ošetření i hluboko ležících tkání s maximální úlevou od bolesti. Systém umožňuje provádět silně termické terapie na velkých plochách v krátkém čase.

Výhody laserové terapie podle MUDr. Jaroslava Větvičky. 

_BTLCares_img11

TR-THERAPY

TR-Therapy vychází z kombinace manuálních dovedností terapeuta a tkáňově selektivního zahřívání vysokofrekvenční elektromagnetickou energií. TR-Therapy vede k hypertermii hlubokých tkání s cílem uvolnit bolestivé body a relaxovat svaly. Uvolněním a protažením měkkých tkání dolní hrudní apertury můžete přímo ovlivnit bránici, která je hlavním dýchacím svalem. Toto je perfektní start pro průběh respirační fyzioterapie!

Podívejte se na video TR-Therapy a plicní rehabilitace a zjistěte více o všech výhodách pro vaše pacienty!

_BTLCares_img12

BTL-4000 SMART & PREMIUM

BTL-4000 je vysoce pokročilý systém, který obsahuje všechny čtyři modality: elektroterapii, ultrazvuk, low-level laserovou terapii a magnetoterapii, kterou lze použít v plicní rehabilitaci.

První rehabilitační post-covid centrum v Evropě

BTL_Blog_Article-2-banner_EN100_small1

 

Většina lidí, kteří se nakazí koronaviem (COVID-19), se uzdraví. Přibližně 10–15 % nakažených může mít těžší průběh a u dalších 5 % může být průběj kritický. Lidé s těžkou infekcí COVID-19 trpí nízkou hladinou kyslíku v krvi. Pacienti s dýchacími obtížemi kvůli viru mohou mít zhoršenou funkci plic, které nebudou schopny správně rozvádět kyslík po těle.

Plicní rehabilitace je první volbou pro lidi, kteří mají sníženou respirační kapacitu plic. V Polsku bylo otevřeno první evropské rehabilitační post-covid centrum, které využívá technologii BTL Super Inductive System.

„Moji spolupracovníci z ministerstva zdravotnictví a ministerstva vnitra mi řekli, že toto je první v Evropě, ale raději říkám jedno z prvních rehabilitačních center v Evropě,“ řekl premiér Mateusz Morawiecki.

„V rámci projektu bude provedena rehabilitace dýchacího systému po COVID-19, která zcela sníží účinky onemocnění a zlepší kvalitu funkce plic po infekci“ - uvedl zástupce centra.

Lékařské zařízení má 60 lůžek a je vybaveno plicní technologií BTL: Super Inductive System je špičková technologie založená na elektromagnetickém poli s vysokou intenzitou, vyvolávající intenzivní, ale jemné kontrakce dýchacích svalů. Cílem plicní rehabilitace pomocí Super Inductive System je posílení bránice, mezižeberních svalů a zvýšení krevního oběhu v hrudní oblasti.

Inovativní rehabilitační program zahrnuje 3týdenní pobyt v post-covid centru. Paní Yvona Ryndak je jednou z prvních pacientek, které dokončily pilotní rehabilitační program po COVID-19, její zkušenosti můžete sledovat ve videu:

Výuková videa a záznam webináře Využití SIS v respirační rehabilitaci

Respirační onemocnění mohou negativně ovlivnit  kapacitu plic vašich pacientů.

Plicní rehabilitace je první volbou, kterou můžete vyzkoušet, pokud mají vaši pacienti sníženou kapacitu plic! Věděli jste, že Super Inductive System je špičková technologie založená na elektromagnetickém poli s vysokou intenzitou a díky lichoběžníkové amplitudové modulaci vyvolává intenzivní, ale přesto jemné, kontrakce dýchacích svalů?

Navíc je Super Inductive System dokonalým nástrojem nejen pro plicní rehabilitaci, ale také pro úlevu od bolesti, uvolnění zablokovaných kloubů, podpora hojení zlomenin, relaxace nebo posílení svalů a další.

Webinář Využití Super Inductive System v respirační rehabilitaci

Tento webinář byl věnován tomu, jak lze ovlivnit určité spirometrické parametry respirační rehabilitace pomocí stimulace nádechových a výdechových svalů přístrojem Super Inductive System. Zaměřili jsme se na mechanismu účinku působení intenzivního pulzního elektromagnetického pole na svalovou tkáň odpovědnou za správný dechový vzorec. Také jsme se podívali na konkrétní doporučení, jak správně kombinovat fyzikální terapii s již zavedenými postupy aktivace dýchacích svalů.

 

BTL-6000_SIS_therapeutic-videos_960x122

 

NEZÁVISLÉ KLINICKÉ STUDIE

Cílem plicní rehabilitace pomocí Super Inductive System je posílení bránice, mezižeberních svalů a zvýšení prokrvení v oblasti hrudníku. SIS vyvolá u pacientů intenzivní, ale přesto jemné kontrakce dýchacích svalů.
 

Účinky Super Inductive System byly klinicky testovány v nezávislých studiích. Studie vám rádi zašleme.

 

BTL-6000_SIS_STUDY_1_300x425_v2
BTL-6000_SIS_STUDY_2_300x425
BTL-6000_SIS_STUDY_4_300x425

UKÁZKA APLIKACÍ

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky BTL zdravotnická technika, a.s. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.
Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:
  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Omlouváme se, ale naše webové stránky jsou určeny pouze odborníkům v souladu s platnou legislativou.

Pro informace o produktech, terapiích a službách nás můžete kontaktovat:

BTL zdravotnická technika, a.s.
Šantrochova 16, 162 00 Praha 6
Tel: 235 363 606
Mail obchod@btl.cz